Start » O nas » O nas

O nas

Witamy w Masu Masu - centrum masażu

 

Tworząc gabinet Masu Masu mamy nadzieję spełnić oczekiwania naszych Klientów, ich realizacja będzie dla nas największą satysfakcją.

Proponujemy Państwu szereg usług, które wpłyną na ogólną poprawę samopoczucia, zdrowia oraz utrzymania ciała w doskonałej formie. 
Masaże kierujemy również dla osób, które tym sposobem pragną po prostu działać profilaktycznie w celu zachowania dobrego stanu zdrowia.

W ofercie znalazły się masaże lecznicze, masaże relaksacyjne wpływające na regenerację sił i niwelujące stres oraz zmęczenie, masaże modelujące sylwetkę i wspomagające odchudzanie, zabiegi dla kobiet ciężarnych, refleksologia twarzy oraz stóp.

Nasza kadra to dyplomowani masażyści oraz fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a oferowane usługi dobieramy w zależności od oczekiwań.
Istniejemy już od 2010 roku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Opinie o nas można przeczytać tutaj:
www.moment.pl
www.google.com
www.facebook.com
www.trojmiasto.pl

 

Nasze profile społecznościowe:
Facebook https://www.facebook.com/MasuMasuPL/
Instagram https://www.instagram.com/masumasu.pl/
Twitter https://twitter.com/Masu_Masu_pl
 

Pozdrawiamy,
Masu Masu

REGULAMIN

  1. Prosimy o przybycie na 10 minut przed rozpoczęciem zabiegu - jest to czas na wypełnienie karty klienta/pacjenta (przy pierwszej wizycie) z danymi osobowymi oraz o stanie zdrowia. Skorzystanie z usług masaży jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Masu Masu. Wypełnienie karty jest obowiązkowe.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia zabiegu o czas spóźnienia. W takim przypadku klient jest zobowiązany uregulować płatność za zamówioną usługę w pełnej wysokości.
  3. W przypadku rezygnacji z zabiegu prosimy o anulowanie wizyty z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.
  4. W przypadku braku anulowania rezerwacji do czasu jej rozpoczęcia, zostanie naliczona opłata w wysokości 50% wartości zarezerwowanej usługi.
  5. Karta podarunkowa uznana zostaje jako zrealizowana w razie braku anulowania rezerwacji na minimum jeden dzień przed umówioną wizytą.
  6. Kartą podarunkową nie można płacić za produkty/kosmetyki.
  7. Z usługi masażu w Masu Masu może korzystać osoba pełnoletnia oraz niepełnoletnia za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
  8. Prosimy o wyciszenie telefonów komórkowych przed wejściem na zabieg.
  9. Zastrzegamy sobie prawo do przerwania wykonania zabiegu, jeśli terapeutki spotkają się z zachowaniem klienta nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje (agresja, propozycje seksualne itp.). W takim przypadku klient zobowiązany jest do uregulowania rachunku za zamówioną usługę.